Amacımız, Vizyonumuz


Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak,

Hijyenik bir ortamda, kaliteli ve lezzetli ev yemeği tadında üretim yaparak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacımızdır.


Bu doğrultuda COOKART olarak vizyonumuz;

Müşterilerimizin her zaman haklı olduğunu unutmadan Ankara’da bu hizmeti talep eden, büyük/küçük ölçekli tüm kuruluşlara, kaliteden ödün vermeden, en iyi ürün ve hizmeti, en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunan tedarikçi olmaktır.

Değerlerimiz


BİZ
Açık davranırız:

Her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler ve tüm ilişkilerimizde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız. Vaat ettiğimiz her konunun arkasında dururuz.

Kaliteli ürün kullanırız:

en üst kalite seviyesinde hizmet vermek için çalışırız. Kullandığımız bütün ürünleri en iyi markalardan seçeriz. Asla BULYON, RENKLENDİRİCİ, GLİKOZ, KATKI MADDESİ kullanmayız.

Sorumluluk alırız:

Sorumluluğu birey ve grup olarak alırız ve her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için kullanırız.

Sosyal sorumluluk:

COOKART olarak üretimin tüketimden daha önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sorumluluk ile doğal kaynakları gereksiz kullanmaktan kaçınırız. Mutfağımızda kullandığımız ürünlerin yerli ve yöresinden olmasına özen gösteririz. Mutfağımızda kalan yan ürünlerimizi barınaktaki küçük dostlarımızla paylaşırız. Atık yağlarımızı gerektiği şekilde ayrı muhafaza edip tabiata karışmasını önleriz.

Hakkımızda


Davetleriniz için catering, işyerleriniz için ev yemeği tadında tabldot.

2008 yılında Ankara’ da firmamız; aşçılık eğitimi ve personel yetiştirmek amacı ile kuruldu. Sonraki yıllarda Ankara’ daki “ lezzetli “ catering ve tabldot eksiğini belirleyip bu sektöre girme kararı aldık.

Ardından ev yemeği kalitesinde ve tadında tabldot üretimine başladık. Yılların getirdiği deneyim ile üretim kurallarına uyarak yemek yapmak ve sizlere ulaştırmak için; deneyim, bilgi ve kaliteli malzeme gerektirdiğini her zaman bildik.

COOKART olarak bu üç ilkeyi ödün vermeden Ankara’ da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yüzden ilk hizmet vermeye başladığımız firmaların yemeklerini hala biz veriyoruz.


Mutfağımız

1200 m2 üzerine kurulmuş olan COOKART en yeni teknoloji ile donatılmış kalite, hijyen ve lezzete gereken özeni gösterek çözüm ortağınız olarak sizlere hizmet vermektedir.

Yemek üretim fabrikamız
Sebze hazırlık ünitesi
Et hazırlık ünitesi
Organizasyon mutfağı
Tabldot mutfağı
Pastane mutfağı
Soğuk hava üniteleri
Paketleme ünitesi
Dağıtım ünitesi
Demo mutfağı
Kuru erzak deposu